Brak produktów w koszyku.

  bliźnięta znak zodiaku1

  Szczęśliwe kamienie dla Bliźniąt

  Szczęśliwe kamienie dla Bliźniąt

  Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt (21.V – 21.VI) mają dwoistą naturę. Są jak dzień i noc. Jak ogień i woda. Jak ciepło i zimno. Gdy wszystko dobrze się układa, są jak anioł z nieba, z którym wszystko da się załatwić i zrobić. Gdy jednak za bardzo z nimi zadrzesz, odzywa się drugi bliźniak, który jest jak diabeł, któremu lepiej nie wchodzić w drogę. Czy tak dynamiczną naturę dla się poskromić? Wzmocnić w niej te dobre aspekty, a stłumić negatywne? Zobacz: Bransoletka zodiak Bliźnięta – idealna na prezent. Sprawdź całą kolekcję Bransoletka Zodiak ze szczęśliwymi kamieniami dla znaku zodiaku.

  Charakterystyka zodiakalnych Bliźniąt

  Urodzeni pod znakiem Bliźniąt (21.V – 21.VI) to osoby bardzo towarzyskie i lubiące dobrą zabawę. Jednocześnie są skoncentrowane na swoim celu i wytrwale dążą do jego zrealizowania. Są uparte, ale i pewne siebie. Ta pewność i przekonanie o słuszności własnych działań jest dla nich paliwem, które ich napędza. Nie potrzebują motywacji z zewnątrz. Mają jej w sobie pod dostatkiem.

  bliźnięta znak zodiaku

  Dwoistość ich natury przejawia się nie tylko w tym, że potrafią być serdeczne i czułe, a za chwilę wyrachowane i mściwe. To również kwestia podejścia do życia i otaczających ich ludzi. Bliźnięta potrafią być bowiem krytyczne i bardzo niezadowolone, a innego dnia tryskają optymizmem, którym zarażają wszystkich dookoła. Ta ich zdolność do zmieniania nastawianie powoduje, że są niezwykle interesującymi ludźmi, a w ich towarzystwie nie można się nudzić. Zobacz Bransoletka znak zodiaku Bliźnięta w naszym sklepie azara.pl lub wszystkie bransoletki zodiaki: bransoletka znak zodiaku

  Bliźnięta cechują się jeszcze jedną ciekawą zdolnością. Jednego dnia potrafią być spontaniczne i szalone, a drugiego w swoich działaniach kierują się rozsądkiem i refleksją. Taka zmiana nie musi się nawet odbywać z dnia na dzień. Gdy same uznają, że czas na szaleństwo – oddają się mu z całą mocą. Gdy ich zdaniem temat wymaga powagi i odpowiedzialności – nie skłonisz ich do lekkomyślności.

  Jaki kamień jest szczęśliwy dla Bliźniąt

  Bliźnięta określane są znakiem zodiaku, którego żywiołem jest powietrze. Nie oznacza to jednak, że bujają nadmiernie w obłokach. Wręcz przeciwnie. Stąpają twardo i świadomie po ziemi, a pomagają im w tym kamienie, które przynoszą im szczęście i mają dla nich bardzo dobry wpływ. Jakie to kamienie? Wymienić by tu można chociażby amazonit, topaz czy howlit. Duże znaczenie ma również jadeit. Jak wpływają one na Bliźnięta i czy potrafią poskromić tę dwoistą naturę?

  biżuteria z amazonitem
  biżuteria z amazonitem
  topaz biżuteria
  topaz biżuteria
  biżuteria z howlitem
  biżuteria z howlitem

   

  Talizman dla Bliźniąt

  Bransoletka z amazonitem, topazem i howlitem będzie doskonałym sposobem na ukojenie nerwów Bliźniaka. Amazonit pozytywnie wpływa na układ nerwowy, uspokaja i pomaga poradzić sobie z trudnościami, zmartwieniami i lękami. Topaz wspiera jego działanie poprzez usuwanie złych i negatywnych myśli. Przynosi pomyślność, co dla Bliźniąt ma ogromne znaczenie. Natomiast howlit pomaga podejmować dobre i właściwe decyzje w trudnych chwilach. Otwiera umysł. Pomaga dojść do głosu intuicji, a dzięki temu prowadzi we właściwym kierunku. Bransoletka znak zodiaku Bliźnięta z dodatkiem tych naturalnych kamieni będzie doskonałym wsparciem dla zodiakalnego Bliźniaka.

  Bransoletka Znak Zodiaku Bliźnięta
  Bransoletka Znak Zodiaku Bliźnięta

  Doskonałym wsparciem będzie też pierścionek elastyczny z topazem, który jest też odzwierciedleniem siły i mocy, a tych Bliźniętom nie brakuje lub z howlitem, który przynosi szczęście i pomaga w skierowaniu swoich kroków we właściwą stronę.
  Pierścionek elastyczny z białym topazem i złotą kulką AU585
  Pierścionek elastyczny z białym topazem i złotą kulką AU585

  Uzupełnieniem tak dopasowanej biżuterii może być naszyjnik z jadeitem, który przynosi spokój oraz amazonitem, który niesie ukojenie nerwów.

  Streszczenie

  Bliźnięta (21.V – 21.VI) określane są znakiem zodiaku, którego żywiołem jest powietrze. Nie oznacza to jednak, że bujają nadmiernie w obłokach. Wręcz przeciwnie. Stąpają twardo i świadomie po ziemi, a pomagają im w tym kamienie, które przynoszą im szczęście i mają dla nich bardzo dobry wpływ.

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara