Brak produktów w koszyku.

  Zoistyt – kamień naturalny o wyjątkowej, zielonej barwie

  Zoisyt jest to niespotykany minerał w kolorze intensywnej zieleni, przypominającej leśny mech.
  Zoisyt często występuje w towarzystwie różowego rubinu, tworząc niebanalne połączenie. Oprócz niesamowitej barwy, która go wyróżnia na tle innych kamieni naturalnych, przypisuje się mu szereg magicznych właściwości.

  Kamień naturalny, który pomaga wyjść z kryzysu i wrócić do normalnego życia

  Zoisyt jest to kamień, który pomaga w pokonywaniu przeszkód i wspiera w powrocie sił, po trudnych wydarzeniach. Zalecany jest osobom, które posiadają stany depresyjne, lękowe lub ich natrój jest obniżony.
  Przemienia negatywną energię w pozytywną oraz pomaga się na nowo odrodzić osobom, które przeszły ciężkie, stresujące chwile. Zoisyt skłania nas ku naturze oraz do spędzania czasu w jej świecie. Zachęca do zatrzymania się i zaprzestania nieustannej pogoni życia oraz pomaga docenić prostszy sposób egzystencji, w którym mniejszą wagę przywiązuje się do dóbr materialnych.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara