Brak produktów w koszyku.

  Złoto Gold Filled

  Złoto Gold Filled produkowane jest poprzez nakładanie warstwy złota na rdzeń z mosiądzu lub innego metalu. W tej technologii produkuje się biżuterię, która ma zdecydowanie więcej zalet niż wyroby pozłacane i równocześnie ma też znacznie niższą cenę niż produkty z czystego złota.

  Gold Filled czy pozłacane?
  Dla laika różnica może wydawać się niewielka. Dlatego też warto wiedzieć, że biżuteria z Gold Filled powinna zawierać aż 5% czystego złota, w przypadku wyrobów pozłacanych – mowa tylko o 0,05%. Oznacza to, że Gold Filled zawiera aż 100 razy więcej cennego kruszcu i dzięki temu może też przejąć jego cechy.

  Zalety Gold Filled
  Warstwa złota na produktach Gold Filled nie ściera się podczas użytkowania. Jest ona umieszczana na miedzi poprzez stosowanie metody ciśnieniowej, która zapobiega także odpadaniu fragmentom kruszcu. Tę metodę cechuje trwałość i wytrzymałość. Równocześnie nie można jednak zapominać też o wyjątkowo atrakcyjnej cenie, która jest zdecydowanie niższa niż w przypadku produktów wykonanych z czystego złota.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara