Brak produktów w koszyku.

  Wszystko o złotej biżuterii

  Złota biżuteria to wyjątkowa kategoria w naszej ofercie. Jest nie tylko pełna oryginalnych projektów, dopracowanych w najdrobniejszym szczególe. To też bogactwo wysokiej jakości materiałów. Stosowane w produktach złoto jest elastycznym i miękkim metalem szlachetnym, choć w przygotowanych przez nas elementach biżuterii jest na tyle utwardzone, by nie deformowało się i nie odkształcało. W ten sposób Twoje kolczyki czy pierścionki na długo zachowają swój kształt. Ponadto, złoto ma właściwości lecznicze, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Niszczy pierwotniaki i roztocza, więc otacza Cię naturalną barierą ochronną.

  W swoich produktach stosujemy próbę 585, która oznacza, że w danym produkcie jest aż 58,5% czystego złota. Jest to kompromis, pomiędzy jakością, czystością zastosowanego złota, a trwałością i odpornością biżuterii. Tam, gdzie próba jest niższa, czystego kruszcu jest mniej. Tam, gdzie jest wyższa, jest go więcej, ale biżuteria jest znacznie bardziej krucha. Najlepszym połączeniem jest więc 585, która przy zachowaniu wysokiej czystości materiału, pozwala cieszyć się ulubionymi produktami bardzo długo.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara