Brak produktów w koszyku.

  Wszystko o kamieniu topaz – biżuteria z kamieniem szlachetnym

  Topaz to kamień szlachetny dobroczynnie oddziałujący na ludzką osobowość. Wspomaga on poszukiwanie własnej ścieżki życiowej. Ułatwia osiągnięcie wewnętrznej harmonii, a także pogodzenie się z traumatycznymi przeżyciami. Jest to symbol szczęścia – już od czasów starożytnych wierzono, że topaz odgania złe moce. Biżuteria z topazem jest chętnie wybierana przez osoby borykające się ze schorzeniami układu pokarmowego. Opisywany kamień reguluje procesy trawienne oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia uciążliwych dolegliwości.

  Wzmocnienie psychiki

  Właściwości kamienia Topaz sprawiają, że jest on często wykorzystywany przez osoby, które pragną odgonić lęki oraz negatywne emocje. W sposób kompleksowy wzmacnia on psychikę, a także zmniejsza ryzyko wystąpienia poważnych chorób układu nerwowego. Może okazać się pomocny podczas leczenia np. ataków paniki.

  Ochrona przed złem

  Topaz chroni przez złem oraz przykrymi sytuacjami. Już od wielu pokoleń uznawany jest za talizman przyciągający dobre moce. Biżuteria z opisywanym kamieniem szlachetnym może znakomicie sprawdzić się podczas rozmowy kwalifikacyjnej czy też ważnego egzaminu. Dodaje on pewności siebie, uwydatnia atuty, a także sprzyja koncentracji.

  Redukcja problemów metabolicznych

  Kamień Topaz dobroczynnie wpływa na układ pokarmowy, więc dzięki niemu możliwe jest zredukowanie problemów metabolicznych. Wspomaga on produkcję soków trawiennych, które są niezbędne do efektywnego usuwania toksyn oraz szkodliwych związków. Opisywany kamień jest polecany również osobom zmagającym się z chorobami dróg oddechowych, oczu lub stawów.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara