Brak produktów w koszyku.

  Wszystko o kamieniu szafir – biżuteria z kamieniem szlachetnym

  Szafir to dziś jeden z najpopularniejszych kamieni szlachetnych. Klasyczną odmianą szafiru jest ten o charakterystycznym, intensywnie niebieskim zabarwieniu, choć na całym świecie występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Szafir jest korundem – zaraz po diamencie najtwardszym kamieniem występującym w naturze.

  Prozdrowotne właściwości kamienia szafir

  – pomaga uregulować poziom ciśnienia krwi,
  – niweluje problemy z bezsennością,
  – wspomaga pracę serca,
  – zwalcza choroby układu moczowego,
  – zmniejsza występowanie schorzeń skóry,
  – zwiększa skuteczność leków,

  Niezwykła moc szafiru

  Niespotykane właściwości i pozytywne wibracje minerału sprawiły, że bywa on nazywany „kamieniem duchowej mocy”. Już w starożytności szafirom przypisywano magiczne właściwości. Ezoterycy wierzą, iż zapewnia właścicielowi dobrobyt i dostatek. Wpływa korzystnie na energię noszącego, mobilizując go do spełniania marzeń i realizacji planów. Między innymi to właśnie dlatego biżuteria z szafirem jest tak popularna i ceniona przez jubilerów na całym świecie.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara