Brak produktów w koszyku.

  Wszystko o srebrze pozłacanym

  Właściwości srebra

  Srebro wykorzystuje się m.in. w medycynie ze względu na jego prozdrowotne właściwości. Przede wszystkim jest ono hipoalergicznym metalem szlachetnym, a ponadto ma właściwości odkażające, a w starożytności wierzono nawet, że może wzmacniać lub oczyszczać organizm od środka. Warto więc korzystać z jego dobra na co dzień.

  Biżuteria ze srebrem pozłacanym

  Dobrą alternatywą dla złota może być srebro pozłacane. Zachowuje ono cudowne właściwości srebra, przy czym zostaje uszlachetnione przez złoto. Dla tych, którym bardziej odpowiada złota biżuteria, lecz nie chcą przepłacać, będzie nadawać się idealnie. Warto wspomnieć, że dzięki odpowiedniemu użytkowaniu oraz przechowywaniu, można cieszyć się jej pięknym, nienaruszonym wyglądem przez wiele długich lat.

  Chciałbyś czerpać z właściwości srebra, jednak jesteś większym miłośnikiem złotej biżuterii? A może uwielbiasz złotą biżuterię, lecz nie chcesz przepłacać? Postaw na najlepszy wybór i pokochaj biżuterię ze srebrem pozłacanym.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara