Brak produktów w koszyku.

  Wszystko o srebrze

  Na rynku wciąż prym wiedzie srebrna biżuteria. Jej popularność wynika nie tylko ze znacznie niższej ceny od innych metali szlachetnych, lecz także cenione są właściwości tego kruszcu. Już od starożytności właściwości srebra są bardzo znane, wobec czego metal ten stosowany jest zarówno do produkcji biżuterii, jak i w medycynie.
  Srebro bowiem odznacza się pięknym połyskiem – bardzo łatwo można je więc wypolerować. Co ciekawe, srebro jest jedynym pierwiastkiem, które odbija nawet 95% widocznego spektrum światła.
  Srebrna biżuteria zatem nie przestaje cieszyć się popularnością wśród kobiet, bowiem można łączyć ją z różnorodnymi drogocennymi kamieniami lub cyrkoniami. Warto również wiedzieć, iż czyste srebro jest bardzo miękkie, dlatego też do produkcji biżuterii zazwyczaj wykorzystuje się stopy z miedzią, dzięki czemu biżuteria staje się o wiele trwalsza.
  Bardzo ciekawą właściwością srebra jest także jego moc lecznicza. Przyjmuje się, że biżuteria srebrna może wspomagać leczenie niektórych schorzeń lub działać uspokajająco. Warto zatem posiadać w swojej szkatułce elementy biżuterii wykonanej ze srebra.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara