Brak produktów w koszyku.

  Wszystko o kamieniu spinel – biżuteria z kamieniem szlachetnym

  Spinel to rzadki kamień szlachetny, który pod względem chemicznym jest tlenkiem magnezu i glinu. Zazwyczaj ma szkarłatnomalinowy kolor i silny szklisty połysk, dlatego bywa mylony z rubinem.

  Czym wyróżnia się spinel?

  Ten piękny, efektowny kamień ma specyficzny kształt kryształu o ostrych krawędziach. Jego niezwykłą urodę doceniają jubilerzy, a biżuteria ze spinelem jest uważana za cenną i wyjątkową ozdobę. Warto wiedzieć, że dwa spinele zostały osadzone w koronie Imperium Brytyjskiego, która jest przechowywana w Skarbcu Królewskim. Trzeba jednak zaznaczyć, że oprócz imponującego wyglądu, spinele mają także wyjątkowe właściwości.

  Właściwości i moc kamienia spinel

  Kto stanie się właścicielem tego minerału, może odczuwać szereg korzyści. Spinel sprawia, że poprawia się ogólna wydajność organizmu, a także wzrasta poziom energii życiowej i siły fizycznej. Dzięki niemu łatwiej sprostać trudnościom, które pojawiają się w pracy oraz w życiu osobistym.

  Energia tego kamienia sprawia, że można przezwyciężyć lęk przed życiem w zgodzie ze sobą i swoimi przekonaniami. Spinel pomaga osobom nieasertywnym i niepewnie wyrażającym własne zdanie w rozmowach z innymi osobami. Wspiera nas w samorozwoju i zwiększa odporność na stres.

  Warto wiedzieć, że właściwości kamienia spinel docenia medycyna niekonwencjonalna. Minerał poprawia krążenie krwi oraz korzystnie wpływa na układ rozrodczy. Ponadto wspomaga leczenie chorób jelita grubego, nerek i pęcherza moczowego.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara