Brak produktów w koszyku.

    Sodalit – biżuteria z sodalitem

    Sodalit to minerał z grupy krzemianów. Jego nazwa wzięła się z połączenia greckich słów „soda” i „lithos”, czyli „sód” i „skała”. Ta dość wymowna nazwa może zastąpić cały rodowód tego minerału. Ma on niebieski kolor z wyraźnym żyłkowaniem – najczęściej białym lub kremowym.

    Sodalit właściwości

    – poprawia koncentrację i ułatwia skupienie się,
    – sprzyja medytowaniu,
    – wspiera zdolność logicznego myślenia,
    – uspokaja i łagodzi lęki,
    – ułatwia realizację celów,
    – oczyszcza umysł.

    Doskonały dla kolekcjonerów

    Sodalit należy do rzadkich minerałów, które występują tylko w niektórych regionach Ziemi. Dlatego też jest poszukiwany przez kolekcjonerów. Zdarza się też biżuteria z sodalitem. Bardzo często jest on zestawiany ze srebrem, platyną lub białym złotem. Jego niebieski odcień doskonale się z nimi komponuje, a co za tym idzie – jest strzałem w dziesiątkę. Biżuteria z sodalitu jest szczególnie polecana dla osób, które potrzebują wewnętrznego wyciszenia oraz motywacji do nauki np. do trudnych egzaminów.

    10% rabatu
    za zapisanie się do newslettera

    Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

    Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

    Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

    Biżuteria z kamieni naturalnych
    Biżuteria z kamieni naturalnych

    śledź nasz profil

    #AZARA

    Instagram Azara