Brak produktów w koszyku.

  Azara.pl - biżuteria z kamieni naturalnych > Materiały > Sodalit – biżuteria z sodalitu

  Wszystko o kamieniu sodalit – biżuteria z kamieniem naturalnym

  Sodalit to minerał z grupy krzemianów. Jego nazwa wzięła się z połączenia greckich słów „soda” i „lithos”, czyli „sód” i „skała”. Ta dość wymowna nazwa może zastąpić cały rodowód tego minerału. Ma on niebieski kolor z wyraźnym żyłkowaniem – najczęściej białym lub kremowym.

  Właściwości kamienia sodalit

  – poprawia koncentrację i ułatwia skupienie się,
  – sprzyja medytowaniu,
  – wspiera zdolność logicznego myślenia,
  – uspokaja i łagodzi lęki,
  – ułatwia realizację celów,
  – oczyszcza umysł.

  Doskonały dla kolekcjonerów

  Sodalit należy do rzadkich minerałów, które występują tylko w niektórych regionach Ziemi. Dlatego też jest poszukiwany przez kolekcjonerów. Zdarza się też biżuteria z sodalitem. Bardzo często jest on zestawiany ze srebrem, platyną lub białym złotem. Jego niebieski odcień doskonale się z nimi komponuje, a co za tym idzie – jest strzałem w dziesiątkę. Biżuteria z sodalitu jest szczególnie polecana dla osób, które potrzebują wewnętrznego wyciszenia oraz motywacji do nauki np. do trudnych egzaminów.

  20% rabatu za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów. Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży. Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 20% na zakupy.

  arteum-ro-VJZdxfvFGuo-unsplash@2x-650x605-21
  arteum-ro-VJZdxafvFGuo-unsplash@2x-650x605-2

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara