Brak produktów w koszyku.

  Azara.pl - biżuteria z kamieni naturalnych > Materiały > Rubin – biżuteria z rubinem

  Wszystko o kamieniu rubin – biżuteria z kamieniem szlachetnym

  Rubin to kamień szlachetny, którego kolor waha się od jasnoróżowego aż po krwistoczerwony. Jego nazwa pochodzi od łacińskiego słowa „ruber”. To kamień o bardzo szczególnych właściwościach. Uznawany jest za klejnot obfitości i dynamizmu. Jest symbolem płomiennej miłości i pożądania, które może też wzmacniać. Dlatego też biżuteria z rubinem często jest wybierana jako prezent dla ukochanej osoby – może być noszony zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

  Właściwości kamienia rubin:

  – dodaje witalności osobom przygaszonym,
  – harmonizuje nadmiar energii oraz pomaga go wyciszyć osobom nadmiernie pobudzonym,
  – odbudowuje wiarę i optymizm,
  – wpływa na wzrost pozycji społecznej i prestiżu,
  – ugruntowuje pewność siebie.

  Dla wyjątkowych osób

  Rubin to kamień, który powinien towarzyszyć osobom dążącym do perfekcji, wodzom, prezesom i przewodnikom. Powinny nosić go też osoby, które czują się wypalone lub pozbawione energii. Rubin może też przywrócić wolę życia i pomóc w pozbyciu się negatywnych myśli.

  20% rabatu za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów. Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży. Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 20% na zakupy.

  arteum-ro-VJZdxfvFGuo-unsplash@2x-650x605-21
  arteum-ro-VJZdxafvFGuo-unsplash@2x-650x605-2

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara