Brak produktów w koszyku.

  Perła – biżuteria z kamieniem szlachetnym

  Perła to wyjątkowy kamień szlachetny, który stanowi symbol niewinności, czystości, lojalności, dobrych intencji, prawdomówności. Wpiera on drogę do samoakceptacji – pomaga w pozbyciu się kompleksów. Dzięki niemu łatwiej jest pogodzić się ze swoimi niedoskonałościami. Biżuteria z perłą podkreśla piękno kobiecości. Jest ona chętnie wybierana przez kobiety z klasą, które osiągnęły wewnętrzną harmonię. Uwydatnia ona pozytywne cechy, a także ułatwia wypracowanie równowagi emocjonalnej.

  Pogłębienie poczucia własnej wartości

  Właściwości kamienia perła sprawiają, że cieszy się on ogromnym zainteresowaniem osób pragnących pogłębić poczucie własnej wartości. Dzięki niemu łatwiej jest pogodzić się z mankamentami – pracując nad słabymi stronami charakteru można osiągnąć wewnętrzne spełnienie. Biżuteria z perłą jest polecana również tym, którzy chcą odciąć się od toksycznych relacji. Opinia innych ludzi nie może wpływać na pewność siebie.

  Wzmocnienie pozytywnych cech

  Perła wzmacnia pozytywne cechy charakteru, takie jak np. prawdomówność, lojalność, oddanie. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy stale pracują nad swoją osobowością. Opisywany kamień szlachetny pozwala także czerpać z życia wszystko to, co najlepsze.

  Oczyszczenie organizmu

  Kamień perła oczyszcza organizm z toksyn oraz szkodliwych związków. Przekłada się to na poprawę ogólnego samopoczucia. Dodatkowo, reguluje on procesy trawienne. Dobroczynnie wpływa na stan kości oraz zębów. Może okazać się pomocny w przypadku nawracającej migreny.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara