Brak produktów w koszyku.

  Wszystko o kamieniu oliwin – biżuteria z kamieniem szlachetnym

  Oliwin to kamień posiadający właściwości uzdrawiające. Jest to doskonały wybór dla osób, które mają za sobą traumatyczne przeżycia. Biżuteria z oliwinem pozwala osiągnąć spokój wewnętrzny oraz lepiej zrozumieć otaczającą rzeczywistość. Dzięki niemu łatwiej jest poradzić sobie z akceptacją zjawisk, na które nie mamy wpływu. Warto wspomnieć również o tym, że przyspiesza ona powrót do równowagi emocjonalnej. Dobroczynnie wpływa na ludzką psychikę, a także pozwala osiągnąć harmonię serca i umysłu.

  Wsparcie podczas leczenia traum

  Wyjątkowe właściwości kamienia oliwin sprawiają, że jest on uznawany za pomocny podczas leczenia traum. Redukuje on poczucie winy, stres i negatywne emocje. Dzięki niemu prościej jest pogodzić się ze stratą związaną z np. utratą partnera. Niesie on za sobą ukojenie obciążonego układu nerwowego. Dodaje energii do dalszego działania i poszukiwania szczęścia.

  Eliminacja blokady emocjonalnej

  Kamień oliwin jest szczególnie polecany osobom, które posiadają wewnętrzną blokadę emocjonalną. Sprawia on, że nawiązywanie nowych relacji stanie się prostsze. Biżuteria z oliwinem może okazać się doskonałym wyborem dla tych, którzy posiadają tendencję do izolowania się.

  Usunięcie toksyn

  Oliwin to kamień wspierający oczyszczenie organizmu. Dzięki niemu możliwe jest usunięcie nagromadzonych toksyn, które negatywnie wpływają na funkcjonowanie ludzkiej psychiki i ciała. Ponadto, chroni on drogi oddechowe, a także układ pokarmowy. Reguluje procesy trawienne, co przekłada się na wzrost witalności oraz ogólną poprawę samopoczucia.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara