Brak produktów w koszyku.

  Wszystko o muszli białej – biżuteria z kamieniem naturalnym

  Biżuteria to nieodzowny element kobiecej garderoby. Im biżuteria jest cenniejsza tym kobieta w nią ubrana czuje się bardziej wyjątkowa.

  Od najdawniejszych czasów do wyrobu biżuterii stosuje się różnego rodzaju kamienie, kamienie szlachetne, muszle, bursztyny i wiele innych.
  Muszla biała jest jednym z tych materiałów, którzy cieszy się dużą popularności, głównie za sprawą możliwości ciekawej obróbki i właściwości leczniczych.

  Muszla jest to substancja organiczna składająca się z węglanu wapnia. Od dawna wierzono we właściwości kamienia muszla biała, dlatego też umieszczano jej elementy w biżuterii. Muszla pobudza energię w komórkach ciała, ułatwia wchłanianie tlenu, dzięki czemu komórki ciała są pełne sił życiowych.
  Biżuteria z muszlą białą pozytywnie działa na alergię i niedoskonałości skórne takie jak wysypki. Wykazuje również właściwości oczyszczające wątrobę i oczy. Ponadto jest pomocna przy leczeniu ran i tamowaniu krwotoków. Wpływa również na ważny element kobiecej urody jakim są włosy i paznokcie.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara