Brak produktów w koszyku.

  Azara.pl - biżuteria z kamieni naturalnych > Materiały > Morganit – biżuteria z morganitem

  Wszystko o kamieniu morganit- biżuteria z kamieniem półszlachetnym

  Morganit to odmiana berylu. Jest bezbarwny, ale w zależności od domieszki pierwiastków można zauważyć, że zmienia kolory. Najcenniejszy morganit jest różowy i to właśnie ze względu na ten kolor uważany jest za kamień symbolizujący miłość. Biżuteria z morganitem sprawdzi się więc doskonale jako wyraz uczuć oraz podarunek z okazji zaręczyn lub ślubu.

  Właściwości kamienia morganit

  – dodaje odwagi,
  – daje poczucie bezpieczeństwa,
  – zachęca do działania i podejmowania ryzyka,
  – pomaga dostrzec piękno,
  – wpływa na rozwój duchowy i emocjonalny,
  – poprawia nastawienie do świata,
  – daje poczucie ochrony duchowej.

  Dla par

  Morganit doskonale komponuje się z białym złotem lub platyną. Jest dość łatwy w obróbce, więc chętnie jest wybierany przez jubilerów. Produkuje się z niego kolczyki, wisiorki i najczęściej – pierścionki. To wspaniały kamień, który powinien znaleźć się w pierścionku zaręczynowym. W przypadku wybrania kamienia o większych rozmiarach można też zaobserwować, że ma on szczególnie intensywny i wyrazisty kolor.

  20% rabatu za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów. Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży. Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 20% na zakupy.

  arteum-ro-VJZdxfvFGuo-unsplash@2x-650x605-21
  arteum-ro-VJZdxafvFGuo-unsplash@2x-650x605-2

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara