Brak produktów w koszyku.

  Azara.pl - biżuteria z kamieni naturalnych > Materiały > Marmur – biżuteria z marmurem

  Wszystko o kamieniu marmur – biżuteria z kamieniem naturalnym

  Właściwości kamienia marmur

  Jego charakterystyczną cechą jest plamistość powierzchni, która układając się w bezładny wzór, nadaje mu niewymownej atrakcyjności i elegancji. W zależności od odmiany marmuru przebarwienia są różnokolorowe, ale najbardziej cenionym gatunkiem jest kamień jednolicie biały. Biały marmur, podobnie jak innej barwy, a także wzorzysty, wykorzystuje się do produkcji rzeźb oraz biżuterii.
  Marmur jest materiałem łatwym w obróbce, więc ze względu na krystaliczną strukturę i łatwo go uszkodzić; dlatego, podczas obróbki a później codziennego użytkowania, trzeba się z nim ostrożnie obchodzić.

  Biżuteria z marmurem

  Temu kamieniowi przypisywane są także właściwości lecznicze, noszenie go przy sobie dobrze wpływa na pracę żołądka, trzustki i jelita, łagodzi stres, uśmierza bóle mięśni pleców, przeciwdziała nadmiernej potliwości oraz ułatwia zasypianie. Z tych powodów, warto zaopatrzyć się w biżuterię z marmurem, która oprócz wymienionych zalet uzdrawiających będzie stanowiła niebanalny dodatek do stylizacji.

  20% rabatu za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów. Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży. Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 20% na zakupy.

  arteum-ro-VJZdxfvFGuo-unsplash@2x-650x605-21
  arteum-ro-VJZdxafvFGuo-unsplash@2x-650x605-2

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara