Brak produktów w koszyku.

  Azara.pl - biżuteria z kamieni naturalnych > Materiały > Magnezyt – biżuteria z magnezytem

  Wszystko o kamieniu magnezyt – biżuteria z minerałem

  Magnezyt jest minerałem z gromady węglanów, w których głównym składnikiem jest magnez. To szeroko rozpowszechniony minerał, znajdujący zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, w tym w jubilerstwie.

  Właściwości kamienia magnezyt

  Oprócz właściwości medycznych, objawiających się korzystnym działaniem na system nerwowy człowieka, widzenie i układ odpornościowy, magnezytowi przypisywane są również właściwości magiczne: są osoby, które wierzą, że noszenie tego kamienia przy sobie ochroni ich przed chorobami, a jego moc pomoże znaleźć ukochaną osobę. Są także przekonani, że magiczna energia minerału przychylnie wpływa na podejmowane decyzje w sprawach rodzinnych i osobistych.

  Biżuteria z magnezytem

  Jak większość naturalnych kamieni, magnezyt znalazł zastosowanie w jubilerstwie, gdzie stanowi element naszyjników, pierścionków czy bransoletek. Znakomicie komponuje się z innymi kamieniami, szlachetnymi metalami oraz stalą nierdzewną. Ponieważ jego występowanie jest bardzo powszechne, cena gotowego wyrobu jubilerskiego z tym kamieniem nie jest wysoka, a walory estetyczne precjozów z magnezytem są porównywalne z biżuterią, zawierającą drogie kruszce i kamienie szlachetne.

  20% rabatu za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów. Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży. Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 20% na zakupy.

  arteum-ro-VJZdxfvFGuo-unsplash@2x-650x605-21
  arteum-ro-VJZdxafvFGuo-unsplash@2x-650x605-2

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara