Brak produktów w koszyku.

  Wszystko o kamieniu magnezyt – biżuteria z minerałem

  Magnezyt jest minerałem z gromady węglanów, w których głównym składnikiem jest magnez. To szeroko rozpowszechniony minerał, znajdujący zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, w tym w jubilerstwie.

  Właściwości kamienia magnezyt

  Oprócz właściwości medycznych, objawiających się korzystnym działaniem na system nerwowy człowieka, widzenie i układ odpornościowy, magnezytowi przypisywane są również właściwości magiczne: są osoby, które wierzą, że noszenie tego kamienia przy sobie ochroni ich przed chorobami. Mówi się, że w jego obecności nie ma kłamstwa i intryg, dzięki czemu pomaga nam otaczać się jedynie dobrymi ludźmi oraz wspiera w poznaniu ukochanej osoby. Są także przekonani, że magiczna energia minerału przychylnie wpływa na podejmowane decyzje w sprawach rodzinnych i osobistych.

  Jak większość naturalnych kamieni, magnezyt znalazł zastosowanie w jubilerstwie, gdzie stanowi element naszyjników, pierścionków czy bransoletek. Znakomicie komponuje się z innymi kamieniami, szlachetnymi metalami oraz stalą nierdzewną. Ponieważ jego występowanie jest bardzo powszechne, cena gotowego wyrobu jubilerskiego z tym kamieniem nie jest wysoka, a walory estetyczne precjozów z magnezytem są porównywalne z biżuterią, zawierającą drogie kruszce i kamienie szlachetne.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara