Brak produktów w koszyku.

  Wszystko o kamieniu lapis lazuli – biżuteria z kamieniem naturalnym

  Lapis Lazuli to kamień uznawany za strażnika mądrości. Wspomaga on również utrzymanie pozytywnych relacji w miłości, czy też przyjaźni. Dzięki niemu można osiągnąć wewnętrzną harmonie, docenić posiadane atuty, a także uwierzyć w swoje możliwości. Należy podkreślić, że łączy on serce oraz umysł, co skutkuje wewnętrznym spokojem. Biżuteria z Lapis Lazuli jest także chętnie wybierana przez osoby, które pragną wzmocnić układ immunologiczny. Kamień dobroczynnie wpływa na stan zdrowia, a tym samym zmniejsza ryzyko wystąpienia wielu uciążliwych dolegliwości.

  Droga do samoakceptacji

  Właściwości kamienia Lapis Lazuli sprawiają, że jest on ceniony przez osoby dążące do samoakceptacji. Wspomaga on eliminację negatywnych emocji, dzięki czemu łatwiej jest skupić się na pozytywnych aspektach życia. Ponadto, ułatwia on osiągnięcie spokoju wewnętrznego.

  Emocjonalne uzdrowienie

  Kamień Lapis Lazuli niesie za sobą emocjonalne uzdrowienie, co może mieć znaczenie dla osób po traumatycznych przejściach. Obdarza mądrością, a nawet rozwija zdolności przywódcze. Rozszerza pole widzenia, a także dodaje kreatywności, co jest istotne podczas rozwiązywania problemów.

  Wzmocnienie organizmu

  Lapis Lazuli wzmacnia układ immunologiczny. Jest on rekomendowany również tym, którzy borykają się z chorobami oczu, gardła, czy też epilepsją. Może okazać się skuteczną receptą na bezsenność. Opisywany kamień koi nerwy, a jednocześnie reguluje przepływ krwi w organizmie. Docenią to osoby cierpiące na nadciśnienie, a także inne schorzenia związane z układem krwionośnym.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara