Brak produktów w koszyku.

  Wszystko o kamieniu kwarc – biżuteria z kamieniem szlachetnym

  Kwarc jest kamieniem szlachetnym z rodziny kwarcu. Jego barwa obejmuje wszystkie odcienie koloru różowego, od intensywnego różu po blady odcień.

  Kwarc różowy jest uznawany za kamień miłości, która jest szeroko rozumiana. Dotyczy zarówno miłości partnerskiej, jak i innych bliskich relacji międzyludzkich. Kwarc wytwarza dość silne pole energetyczne, które działa przede wszystkim na współodczuwanie, ale także bezinteresowność. Dlatego biżuteria z kwarcem bardzo dobrze sprawdzi się wśród wszystkich osób, które na co dzień mają problemy z brakiem zaufania.

  Właściwości kamienia kwarc są bardzo korzystne. Przede wszystkim w pozytywny sposób wpływa na relacje pomiędzy ludźmi, a także łagodzi stany emocjonalne. Dodatkowo kwarc wspiera procesy odpornościowe, które zachodzą w organizmie człowieka oraz w pozytywny sposób wpływa na układ krążenia. Dzięki niemu możliwa jest poprawa pamięci oraz łagodzenie stresu i niepokoju wewnętrznego. Kwarc umożliwia również łatwiejsze podejmowanie decyzji i tworzenie pozytywnej postawy.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara