Brak produktów w koszyku.

  Azara.pl - biżuteria z kamieni naturalnych > Materiały > Kryształ górski – biżuteria z kryształem górskim

  Wszystko o krysztale górskim – biżuteria z kamieniem szlachetnym

  Kryształ górski to bezbarwna odmiana kwarcu, który w zależności od domieszek innych pierwiastków przybiera różne barwy. Minerał ten należy do najbardziej rozpowszechnionych kamieni szlachetnych na świecie. Jego nazwa pochodzi od greckiego słowa „krystallos” oznaczającego lód. Starożytni Grecy wierzyli bowiem, że jest on postacią zamrożonego na wieki lodu.

  Prozdrowotne właściwości kryształu górskiego

  – oczyszcza z toksyn,
  – łagodzi bóle głowy,
  – neutralizuje szkodliwe promieniowanie,
  – wspomaga leczenie nowotworów,
  – łagodzi bóle miesiączkowe,
  – stymuluje pracę mózgu,
  – zapobiega chorobom nerek,
  – wspomaga pracę nadnerczy.

  Niezwykła moc kamienia

  Kryształ górski zwany jest „neutralizatorem” ze względu na niespotykane właściwości oczyszczające. Nosząc go na ciele poczuć można harmonię i wytchnienie. Minerał ten z łatwością usuwa wszelkie toksyny, przynosząc w ten sposób spokój i jasność umysłu. Biżuteria z kryształem górskim wzmacnia energię noszącej ją osoby i poprawia jej aurę. Oczyszcza zarówno ciało, umysł, jak i całe pomieszczenia. Wiele osób chcąc pozbyć się negatywnej energii ze swojego domu umieszcza w jego wnętrzu kryształy.

  20% rabatu za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów. Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży. Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 20% na zakupy.

  arteum-ro-VJZdxfvFGuo-unsplash@2x-650x605-21
  arteum-ro-VJZdxafvFGuo-unsplash@2x-650x605-2

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara