Brak produktów w koszyku.

  Wszystko o kamieniu karneol – biżuteria z kamieniem szlachetnym

  Karneol to odmiana chalcedonu o pomarańczowej lub czerwonej barwie. Intensywny kolor od wieków utożsamiano z energią życiową, odwagą i sprawczością. Twierdzono, że karneol pozytywnie wpływa na siły witalne i kondycję całego organizmu. Miał chronić przed chorobami, likwidować bezsenność, regulować ciśnienie krwi, łagodzić migreny i bóle reumatyczne. Biżuteria z karneolem była zalecana osobom niepewnym siebie, zmagającym się z lękiem czy złym nastrojem. Już w starożytności uważano karneol za „kamień odwagi” – był noszony jako amulet, który pobudza apetyt na życie, dodaje pewności siebie, zmniejsza poziom napięcia i pomaga sięgać po swoje. Znawcy kamieni twierdzą, że biżuteria z karneolem ma także moc przyciągania płci przeciwnej. Wśród właściwości kamienia karneol wymienia się działanie wzmacniające, pobudzające, wnoszące w życie harmonię i pozytywne nastawienie. Ten piękny, ceniony od starożytności kamień szlachetny pomaga osiągnąć równowagę i cieszyć się spełnieniem w każdej sferze życia.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara