Brak produktów w koszyku.

  Wszystko o kamieniu granat – biżuteria z kamieniem półszlachetnym

  Granat to wyjątkowy kamień półszlachetny. Już od tysięcy lat fascynuje ludzi i wykorzystywany jest do produkcji biżuterii i innych ozdób. Granat znalazł również uznanie jako kamień magiczny, któremu przez wieki przypisywano niezwykłe właściwości. Czym jest granat i jaką kryje w sobie moc?

  Granat – podstawowe informacje

  Warto wiedzieć, że pod względem chemicznym granat nie jest jednym minerałem, ale dość dużą ich grupą. Różne odmiany granatu mogą przybierać kolory od krwistoczerwonego, przez różne odcienie brązów i szarości, do zieleni. To, co je łączy, to podobna struktura, która przekłada się na sposób krystalizacji.

  Właściwości kamienia granat

  Granat jest kamieniem, który dodaje przede wszystkim pewności siebie. Dlatego też polecany jest wszystkim tym, którzy mają dobre pomysły i możliwości, ale brak im energii do działania. Zapewnia pomyślność i pomaga uzewnętrznić marzenia. Często mówi się również, że noszona biżuteria z granatem wzmacnia odwagę, co pomaga nawiązywać pozytywne relacje z innymi ludźmi. Mówi się również, że kamień ten działa w pewnym stopniu na nasze zdrowie. Reguluje ciśnienie krwi, usprawnia pracę przewodu pokarmowego i pozytywnie działa na aktywność seksualną, zwiększając libido.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara