Brak produktów w koszyku.

  Azara - biżuteria z kamieniami naturalnymi > Materiały > Granat – biżuteria z granatem

  Wszystko o kamieniu granat – biżuteria z kamieniem półszlachetnym

  Granat to wyjątkowy kamień półszlachetny. Już od tysięcy lat fascynuje ludzi i wykorzystywany jest do produkcji biżuterii i innych ozdób. Granat znalazł również uznanie jako kamień magiczny, któremu przez wieki przypisywano niezwykłe właściwości. Czym jest granat i jaką kryje w sobie moc?

  Granat – podstawowe informacje

  Warto wiedzieć, że pod względem chemicznym granat nie jest jednym minerałem, ale dość dużą ich grupą. Różne odmiany granatu mogą przybierać kolory od krwistoczerwonego, przez różne odcienie brązów i szarości, do zieleni. To, co je łączy, to podobna struktura, która przekłada się na sposób krystalizacji.

  Właściwości kamienia granat

  Granat jest kamieniem, który dodaje przede wszystkim pewności siebie. Dlatego też polecany jest wszystkim tym, którzy mają dobre pomysły i możliwości, ale brak im energii do działania. Często mówi się również, że noszona biżuteria z granatem wzmacnia odwagę, co pomaga nawiązywać pozytywne relacje z innymi ludźmi. Mówi się również, że kamień ten działa w pewnym stopniu na nasze zdrowie. Reguluje ciśnienie krwi, usprawnia pracę przewodu pokarmowego i pozytywnie działa na aktywność seksualną.

  20% rabatu za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów. Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży. Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 20% na zakupy.

  arteum-ro-VJZdxfvFGuo-unsplash@2x-650x605-21
  arteum-ro-VJZdxafvFGuo-unsplash@2x-650x605-2

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara