Brak produktów w koszyku.

  Wszystko o kamieniu fluoryt – biżuteria z kamieniem półszlachetnym

  Fluoryt, zwany również Kamieniem Geniuszy, to fioletowy bądź zielony kamień, wykorzystywany zarówno w ezoteryce, jak i w przemyśle kosmetycznym. Właściwości kamienia fluoryt – jakie ma moce?

  Fluoryt – właściwości i moce

  Fluoryt był ceniony już w starożytnym Egipcie i Rzymie – z kamienia wykonywane były amulety na cześć bogów i bogiń, wazy używane na ceremoniach, a także amulety. Dzisiaj wykorzystuje się go w ezoteryce, aby wspomógł koncentrację i zwiększył zdolność przyswajania i zapamiętywania informacji – dlatego właśnie nazywany jest Kamieniem Geniuszy.

  Fluoryt ma również poprawić kondycję fizyczną, pozytywnie działać na serce, włosy, skórę i paznokcie, oczyszczać ciało z toksyn, a także zmniejszać negatywny wpływ stresu na organizm. Te moce kamienia wykorzystywane są w medycynie niekonwencjonalnej.

  Fluoryt – dla kogo?

  Biżuteria z fluorytem oraz same kamienie ustawione w mieszkaniu polecane są osobom, które wykonują pracę umysłową bądź muszą dużo się uczyć (np. studentom). Fluoryt ma usprawniać pracę mózgu, rozbudzać intuicję i odstresować. Pomoże też w podejmowaniu trudnych decyzji i w okresach ciężkiej pracy (np. zmiana wykonywanego zawodu, egzaminy na studiach).

  Fluoryt występuje w kilku kolorach, z których każdy ma swoje unikalne właściwości. Tęczowy polecany jest osobom, które szukają zrozumienia i uzdrowienia. Fioletowy kamień ma pomagać w medytacji i w rozwoju duchowym. Zielony fluoryt ma uspokoić, oczyścić czakry i aurę oraz pomóc w usłyszeniu głosu własnej intuicji.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara