Brak produktów w koszyku.

  Diament najtwardszy minerał

  Diament jest najtwardszym i najtrwalszym z kamieni występujących w naturze. Jego nazwa pochodzi od greckiego słowa „adamas”, który oznacza „niezniszczalny”. Jest to jeden z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych kamieni szlachetnych na świecie. Biżuteria z diamentem od wieków gości w kobiecych szkatułkach.

  Moc diamentu

  Przynosi szczęście w miłości, a podarowany ukochanej osobie na prezent rozbudzi w niej jeszcze większe uczucia. Diament jest symbolem trwałości związku, wzmacnia wierność i usuwa uczucie zazdrości. Grecy wierzyli, że połysk diamentu uosabia wieczną iskrę nieskończonej miłości. Diament symbolizuje mądrość, jest kamieniem, który nasila kreatywność i wzmacnia siłę charakteru. Ważne, aby pozyskać go w sposób uczciwy, w innym wypadku zwiastuje nieszczęścia.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara