Brak produktów w koszyku.

  Wszystko o kamieniu cytryn – biżuteria z kamieniem półszlachetnym

  Kamienie mają moc – nawet te, które nie są zbyt popularne. Jednym z takich kamieni jest cytryn. Dopiero zyskuje on na popularności, ale jego właściwości mogą zachwycić. Szczególnie w połączeniu z niebanalnym kolorem.

  Właściwości kamienia cytryn

  Kamienie szlachetne i półszlachetne w kontakcie z ludzkim ciałem generują moc i uwypuklają swoje właściwości. Cytryn zwalcza negatywną energię. Dotyczy to wielu aspektów: przede wszystkim ma za zadanie zwiększania optymizmu noszącego, dlatego biżuteria z cytrynem jest idealna dla osób ze skłonnościami do pesymizmu. Minimalizuje również fobie czy lęki. Co szczególnie istotne, kamień ten nie kumuluje w sobie negatywnej energii a jedynie ją rozprasza. Dlatego stanowi uzupełnienie dla innych, metod pozytywnego wpływania na nastrój. Noszenie tego kamienia wpływa dobrze na energię życiową dlatego biżuteria z cytrynem dobrze sprawdzi się jako prezent dla osób rozpoczynających nową pracę czy też stojących u progu wielkich zmian. Noszenie go ma pobudzić kreatywność – to idealny kamień dla osób pracujących na stanowiskach wymagających pracy wyobraźni. Dzięki tym właściwościom cytryn nazywany jest kamieniem sukcesu i dobrobytu. Trzymany w miejscu pracy zwiększa sprzedaż i przyciąga nowych klientów.

  Dlaczego jubilerzy zaczęli sięgać coraz częściej po cytryn?

  Cytryn był dosyć długo zapomnianym kamieniem. Właściwości kamienia cytryn połączone z niezwykłym kolorem sprawiają, że to atrakcyjna i niebanalna ozdoba. Piękny, nasycony odcień żółtego już samym wyglądem nasyca człowieka optymizmem i chęcią do działania. Jubilerzy zauważyli wielką moc cytrynu i biżuteria z jego wykorzystaniem święci triumfy.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara