Brak produktów w koszyku.

  Wszystko o kamieniu chryzopraz – biżuteria z kamieniem naturalnym

  Biżuteria z chryzoprazem to piękne bransoletki, naszyjniki, a nawet pierścionki, które zwracają uwagę kamieniami w kolorze soczystej zieleni, czasem z niebieskim odcieniem i przede wszystkim z lekkim złotym zabarwieniem. Efekt ten jest wynikiem zawartości niklu. Co wiemy o tej odmianie chalcedonu, czyli tzw. chryzoprazie?

  Właściwości kamienia chryzopraz

  Minerał ten posiada wiele cennych właściwości, które najbardziej efektywnie uaktywniają się w przypadku osób spod takich znaków zodiaku jak Rak, Panna i Waga. Oczywiście biżuterię z chryzoprazem mogą nosić również osoby spod innych znaków, ale to przypadku tych trzech wykazuje on najsilniejsze oddziaływanie.

  Jak objawiają się jego szczególne właściwości? Kamień ten przede wszystkim stoi na straży naszych emocji, dlatego noszenie go przy sobie ma realny wpływ na nasze samopoczucie. Polecany jest w stanach obniżonego nastroju, a także wtedy, gdy potrzebna nam duchowa równowaga i spokój. Kamień dodaje otuchy, pewności siebie i pomaga kroczyć drogą, którą podświadomie uważamy dla siebie za najwłaściwszą. Rozwija wyobraźnię i kreatywność, dlatego polecany jest przede wszystkim artystom. Pomaga pozbyć się negatywnych emocji, przyciąga radość, miłość, a także pieniądze.

  Biżuteria z chryzoprazem ma również właściwości zdrowotne. Przede wszystkim polecana jest przy takich dolegliwościach jak gorączka, stany zapalne, nerwice, zaburzenia hormonalne oraz kłopoty ze wzrokiem i pamięcią. Wspomaga pracę nerek, podbrzusza (np. w przypadku kłopotów z płodnością), wątroby i wiele innych.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara