Brak produktów w koszyku.

  Wszystko o kamieniu chalcedon – biżuteria z kamieniem szlachetnym

  Chalcedon jest pięknym kamieniem szlachetnym, zaliczanym do grupy kwarców. Jego wyjątkowość oparta jest nie tylko na różnorodnych właściwościach, ale również wyglądzie – może być zarówno bezbarwny, jak i przybierać odcień jasnoniebieski, szary, sinoniebieski, białoszary, mlecznoniebieski, mlecznozielony, mętny lub przeświecający. Pielęgnacja kamienia polega na przepłukiwaniu go czystą wodą i wystawiany na działanie promieni słonecznych. Według wierzeń jest to najlepszy sposób na to, by kamień odzyskał swoją moc.

  Chalcedon bardzo często nazywany jest kamieniem braterstwa, wspiera w zawieraniu i utrzymaniu pokoju. Biżuteria z chalcedonem polecana jest szczególnie osobom, które są niezwykle temperamentne i łatwo poddają się rządzącymi nimi emocjami.
  Wyjątkowy kamień jakim jest chalcedon oddziałuje nie tylko na duszę, ale również i ciało. Minerał przynosi dużą ulgę między innymi przy uporczywych bólach szyjnych, migdałków czy różnego rodzaju problemami ze strunami głosowymi. Kamień chroni również przed wieloma infekcjami.

  Warto również wiedzieć, że właściwości kamienia chalcedon czynią z niego amulet, którego rolą jest ochrona posiadacza przed wszelkimi niebezpieczeństwami związanymi z wodą.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara