Brak produktów w koszyku.

  Wszystko o kamieniu awenturyn – biżuteria z kamieniem półszlachetnym

  Awenturyn jest wyjątkowym kamieniem półszlachetnym, cenionym nie tylko ze względu na swój piękny wygląd, ale również drogocenne właściwości. Jest to jedna z najrzadziej spotykanych odmian kwarcu.

  Awenturyn  – uspokojenie i wyciszenie

  Awenturyn jest kamieniem o wyjątkowych właściwościach, dlatego też jest bardzo często stosowany w litoterapii (leczeniu kamieniami). Właściwości kamienia awenturyn opierają się przede wszystkim na uspokojeniu i wyciszeniu, przez co polecane są osobom z depresją, nerwicą i stanami lękowymi. Jest to kamień, który pomaga również dzieciom, szczególnie gdy są niespokojne i mają poważne problemy z zasypianiem.

  Awenturyn – powodzenie w grach i konkursach

  O awenturynie mówią, że jest talizmanem szczęścia, który przyciąga dobry los. Zwany kamieniem hazardzistów, przynosi pieniądze oraz powodzenie w grach opartych na szczęściu i konkursach.

  Awenturyn w pracy

  Ze względu na cenne właściwości kamienia, biżuteria z awenturynem polecana jest do użytku przez osoby zajmujące wysokie stanowiska kierownicze, a także wszystkim tym, którzy w swoim codziennym życiu narażeni są na oddziaływanie pola elektromagnetycznego. Rekomendowany również pracownikom kreatywnym, gdyż pobudza wyobraźnie i pomaga w poszukiwaniu inspiracji. Osoby na takich stanowiskach powinny trzymać awenturyn blisko miejsca pracy, aby zapewnić sobie przypływ oryginalnych pomysłów. Minerał może stanowić również dodatkowe wsparcie w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej i psychicznej, co ma ogromny wpływ na codzienne funkcjonowanie każdego człowieka.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara