Brak produktów w koszyku.

  Wszystko o kamieniu amazonit – biżuteria z kamieniem półszlachetnym

  Unikatowe właściwości kamienia amazonit sprawiają, że jest on wybierany przez osoby, które toczą walkę z wewnętrznym strachem i lękiem. Pozytywnie wpływa on na stan emocjonalny, a także wzmacnia psychikę. Ułatwia skuteczne radzenie sobie z przeciwnościami losu. Na specjalną uwagę zasługuje działanie odmładzające. Biżuteria z amazonitem noszona blisko skóry spowalnia proces starzenia się oraz powstawania zmarszczek. Ponadto, dobroczynnie wpływa ona na urodę.

  Ukojenie dla układu nerwowego

  Amazonit to kamień, który niesie ukojenie dla układu nerwowego. Jest on szczególnie polecany osobom po trudnych przeżyciach. Przywraca on wiarę we własne możliwości, co ułatwia walkę z przeciwnościami losu. Dzięki niemu można odzyskać nadzieję, która jest niezbędna do tego, aby uwierzyć, że nastaną lepsze czasy. Prezentowany kamień wspomaga osiągnięcie wewnętrznej harmonii.

  Poszerzenie horyzontów

  Kamień amazonit poszerza horyzonty oraz poprawia kreatywność. Właśnie dlatego jest on chętnie wybierany przez artystów m.in. rzeźbiarzy, malarzy, muzyków. Biżuteria z amazonitem zwiększa chęć dogłębnego poznania otaczającej rzeczywistości. Sprzyja pogłębianiu wiedzy oraz gromadzeniu zupełnie nowych doświadczeń.

  Uregulowanie pracy układu nerwowego

  Amazonit znakomicie wpływa na układ nerwowy – stymuluje prawidłowy przepływ krwi. Zmniejsza on ryzyko wystąpienia wielu poważnych dolegliwości np. nadciśnienia. Doskonałe wpływa na ludzką psychikę – redukuje prawdopodobieństwo zachorowania na nerwicę lękową czy też depresję.

  10% rabatu
  za zapisanie się do newslettera

  Wyjątkowe wyprzedaże, kupony rabatowe i wiele więcej. To i wiele więcej zawsze wcześniej otrzymasz na e-maila tylko dla naszych subskrybentów.

  Zapisz się na specjalną listę dzięki której będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają na e-mail informację o promocji lub wyprzedaży.

  Zapisz się teraz i otrzymaj kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy.

  Biżuteria z kamieni naturalnych
  Biżuteria z kamieni naturalnych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara