Brak produktów w koszyku.

  Biżuteria dla zakochanych

  Kamienie wspierające relacje

  Zaklinać miłość kamieniem

  Gdy emocje dochodzą do głosu często trudno działać skutecznie. Szuka się wówczas wsparcia i pomocy, by tę jedyną, ukochaną osobę przekonać do siebie i skłonić ją, by również odwzajemniła uczucia. Trudno jest kochać bez wzajemności. Stąd właśnie dążenie do tego, by oczarować drugą osobę. Odwzajemnienie to cudowne doświadczenie. Próbować można na wiele różnorodnych sposobów. Jednym z nich jest wykorzystanie mocy kamieni naturalnych.

  Księżycowy kamień pragnień

  Kamień księżycowy pomaga w otwarciu się na miłość. Uważa się, że jest zdolny nawet pogodzić kochanków po wielkiej kłótni, dlatego też doskonale nadaje się jako prezent na przeprosiny. Jego urok już rozmiękczy serce, a dodatkowo moc kamienia pomoże dojść do porozumienia.

  Zaleca się również podarowanie go partnerce, gdy para stara się o dziecko lub już go oczekuje. Jest wówczas dobrą wróżbą i wprowadza spokój w codzienność przyszłej matki.

  Ażurowe kolczyki z kamieniem księżycowym mogą być jedną z propozycji. Uzupełnieniem prezentu może zaś stać się piękna, delikatna bransoletka z kamieniem księżycowym o dziewczęcym i łagodnym uroku, w której kamień księżycowy występuje w towarzystwie czarujących koralików szafiru.

   

  Szczery lapis-lazuli

  Kamień przyjaźni, który pomaga poukładać i uporządkować relacje międzyludzkie. Wnosi harmonię, sprzyja szczerej rozmowie i ujawnieniu prawdy. Doskonały dla partnerów, którzy obecnie są w kryzysie. Pomoże im odnaleźć ich dawną bliskość i jedność. Przypomni im, jak ważni są dla siebie i jak silna więź ich łączy. Odświeży nie tylko ich wzajemne zauroczenie, ale również przyjaźń, która umocniła ich relację. Wpływa pozytywnie na wyrażanie uczuć, więc sprawdzi się wszędzie tam, gdzie z jakiegoś powodu zawiodła komunikacja.

  Można go podarować w delikatnej bransoletce z lapis lazuli, która ozdobi nadgarstek kobiety i będzie zwieńczeniem jej codziennych stylizacji. Ma bardzo dziewczęcy i delikatny wygląd, co wniesie lekkość i spokój w codzienność obdarowanej nim osoby.

  Uzupełnieniem prezentu może być naszyjnik z wisiorem. Lapis-lazuli jako wisior doskonale się prezentuje i wygląda bardzo efektownie. Sprawdzi się w codziennych stylizacjach dla osoby odważnej i przebojowej. Może też być z powodzeniem stosowany do eleganckich i wystawnych strojów.

  Mądrość ametystu

  Ametyst uważany jest za kamień trzeźwego spojrzenia na sytuację oraz łagodzenia lęków. Świetnie się sprawdzi w relacji, która weszła w trudny etap i wymaga mocnego wsparcia. Jest przeznaczony dla partnerów, którzy potrzebują spokoju i wyciszenia. Pomaga przemyśleć sytuację i spojrzeć na nią w sposób zrównoważony, co często przekłada się na dojście do porozumienia i odnalezienie dawnej pasji, która połączyła partnerów.

  Może być podarowany w postaci naszyjnika z wisiorem. Będzie wówczas nie tylko wsparciem, ale również cudowną ozdobą dla kobiety. Pasuje do stylizacji codziennych i wieczorowych. Sprawdzi się do kawiarni i do biura.

  Alternatywą dla naszyjnika może być bransoletka z ametystem i złotymi kuleczkami. Jej dziewczęca lekkość i delikatność wprawią w dobry nastrój każdą jej właścicielkę.

   

  Streszczenie

  Trudno jest kochać bez wzajemności. Stąd właśnie dążenie do tego, by oczarować drugą osobę. Odwzajemnienie to cudowne doświadczenie. Próbować można na wiele różnorodnych sposobów. Jednym z nich jest wykorzystanie mocy kamieni naturalnych.

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara