Brak produktów w koszyku.

  heart-g0aef19be4_1920

  Kamienie miłości – naturalne kamienie symbolem miłości

  Kamienie Miłosne – Miłość zaklęta biżuterią

  Miłość można wyrazić na wiele różnorodnych sposobów. Jednym z nich jest przepiękna biżuteria z kamieniami, które są symbolami miłości. Ich moc to nie tylko przyciąganie tego silnego uczucia, ale również wzmacnianie go i wznoszenie na wyższe poziomy. Właśnie dlatego warto podarować ukochanej kobiecie biżuterię, w której się one znajdują. A jakie to kamienie?

  Płomienny rubin

  rubin kamień miłości

  Ten kamień to symbol płomiennej miłości i namiętności. Dodaje energii i pobudza pasję w osobie, która go nosi. Obdarowanie nim ukochanej kobiety sprawi, że Wasze uczucie ożyje, nabierze zupełnie nowego tempa i charakteru. Jeżeli jest to nowy związek, rubin wprowadzi go na zupełnie nowe tory. Jeżeli jest to relacja ze stażem to dzięki temu kamieniowi przypomnicie sobie, jak wyglądały Wasze początki i pierwsze spotkania.

  Rubin świetnie prezentuje się w pierścionkach elastycznych. W towarzystwie innych kamieni może lśnić i zachwycać swym blaskiem. Ma delikatny urok i z klasą podkreśla urodę swojej właścicielki. Emanuje swoistą magią, co dodatkowo podkreśla jego elegancję.

  Kwarc różowy dla bratniej duszy

  kwarc różowy kamień miłości

  Kwarc różowy daje moc rozpoznawania bratniej duszy. Jeżeli czujesz więc, że to jest ta kobieta i chcesz by ona również dostrzegła to w Tobie, kolczyki z kwarcem różowym w kształcie kropli mogą pomóc Ci w uzyskaniu zamierzonego efektu. Jeżeli jednak jesteś już w stałym związku, wręczenie kwarcu różowego również będzie na miejscu. Jest symbolem miłości, piękna i spokoju. Zwany również kamieniem wytchnienia przyniesie wiele pożytku.

  Naszyjnik z zawieszką z kwarcu różowego można natomiast podarować ukochanej, gdy przed Wami rysuje się kilka dni rozłąki. Jego obecność pomoże spokojnie i bez lęku przetrwać ten okres rozstania i z ciepłem w sercu oczekiwać ponownego spotkania.

  Jest delikatny, różowy i bardzo elegancki. Moc spokoju i łagodności przenika go, a to powoduje, że już samo spojrzenie na kwarc niesie ukojenie i wycisza.

  Królowa perła

  perła kamień miłości

  Perła, królowa klejnotów, to symbol miłości. Rozbudza namiętność i równoważy niespokojne emocje. Jest świetnym prezentem dla par ze stażem, które wiedzą, że chcą ze sobą być, a ich głównym pragnieniem jest wzmocnienie więzów, które między nimi powstały.

  Perła pięknie się prezentuje. Zrodzona z ziarnka piasku jest magicznym dowodem na piękno i niesamowitość natury. Obdarowanie nią ukochanej osoby niesie ze sobą przekaz, że jest równie piękna, tajemnicza i urokliwa. Nie tylko pod względem wyglądu fizycznego.

  Doskonałą propozycją może tu być naszyjnik z pereł. Łagodnie mieni się i opalizuje, dodaje uroku, klasy i elegancji, a jednocześnie nie przyćmiewa swoim blaskiem osoby, która go nosi.

  Bardzo oryginalnym prezentem mogą się okazać również kolczyki z perłami, których głównym punktem jest nieregularna perła. To świetna metafora, że nie doskonałość jest piękna, ale właśnie indywidualne różnice powodują, że można kogoś sobą zachwycić.

  Uzupełnieniem zestawu może być bransoletka z perłami. Pasuje nie tylko do naszyjnika, ale również do kolczyków, a z pozostałymi elementami stanowi komplet, który można wykorzystywać przy wielu różnorodnych okazjach.

  Streszczenie

  Miłość można wyrazić na wiele różnorodnych sposobów. Jednym z nich jest przepiękna biżuteria z kamieniami, które są symbolami miłości. Ich moc to nie tylko przyciąganie tego silnego uczucia, ale również wzmacnianie go i wznoszenie na wyższe poziomy.

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara