Brak produktów w koszyku.

  znak zodiaku byk

  Jaki prezent dla Byka?

  Czym kierować się wybierając prezent dla Byka?

  Wybór odpowiedniego prezentu dla ukochanej kobiety, przyjaciółki czy siostry bardzo często spędza sen z powiek mężczyznom. Czym się kierować? Co wybrać? Co będzie się jej podobało? W głowie natychmiast pojawia się tak wiele pytań, że każdy pomysł wydaje się nietrafiony. Jest jednak pewien sposób, który pomoże w podjęciu właściwej decyzji, a co za tym idzie, sprawi, że dokonasz właściwego wyboru. Co to za sposób? Zobacz: Bransoletka zodiak Byk – idealna na prezent. Sprawdź całą kolekcję Bransoletka Zodiak ze szczęśliwymi kamieniami dla znaku zodiaku.

  Prezent dla Byka – klucz do sukcesu

  Możesz zdecydować się na wybór takiego prezentu, który pasuje do znaku zodiaku, patronującego jubilatce lub solenizantce. Gdy kobieta, którą chcesz obdarować, urodzona jest pod znakiem Byka (21.IV – 20.V), to świetnym pomysłem będzie sprezentowanie jej biżuterii z kamieniami, które dla Byka mają szczególną moc. Polecamy – bransoletka znak zodiaku Byk z kolekcji Zodiak.

  Wśród nich można by wymienić agat, amazonit, jadeit, oliwin, czy szafir.

  Każdy z nich ma nieco inną moc, choć też niektóre w swoich działaniach się pokrywają. Dlatego wybór bransoletki, w której znajduje się agat, oliwin i szafir może być nie tylko pięknym podarunkiem (bo bransoletka jest naprawdę wyjątkowa), ale również doskonałym wsparciem dla kobiety spod znaku Byka w trudnych sytuacjach, a takie zdarzają się przecież każdemu. Poznaj naszą kolekcję Zodiak: bransoletka znak zodiaku.

  Bransoletka Znak Zodiaku Byk
  Bransoletka Znak Zodiaku Byk

  Alternatywą dla tej propozycji może być bransoletka, w której jedynym kamieniem jest oliwin. Wówczas jej działanie skoncentruje się wokół mocy tego konkretnego minerału.
  bransoletka z oliwinem
  bransoletka z oliwinem

  Oliwin polecany jest szczególnie wrażliwym Bykom, które wszystko bardzo mocno przeżywają i podchodzą do życia szczególnie emocjonalnie. Jego bliskość pomaga ukoić nerwy, uspokaja i wprowadza pozytywną energię w życie zodiakalnego Byka.
  biżuteria z peridotem
  biżuteria z oliwinem

  W przypadku bransoletki, która łączy w sobie kilka minerałów, ich moc wspierana jest przez pozostałe, ale jednocześnie, wszystkie wzajemnie się uzupełniają.
  Bransoletka znak zodiaku Byk
  Bransoletka znak zodiaku Byk

  To sprawia, że taka bransoletka może mieć szczególne znaczenie dla kobiety Byka. Poza oliwinem, którego działanie już zostało pokazane, znajduje się w niej również przepiękny błękitny szafir i agat.

  Szafir jest głównym kamieniem zodiakalnego Byka. Sprawia, że kobieta spod tego znaku odczuwa wewnętrzny spokój i harmonię. To dla niej bardzo ważne, by taki stan ducha utrzymać, ponieważ ceni sobie poczucie bezpieczeństwa, które wypływa zarówno z otaczających ją przedmiotów, jak i wewnętrznego wyciszenia.
  szafir biżuteria
  szafir biżuteria

  Agat natomiast dodaje Bykom pewności siebie. Sprawia, że nie ustają w dążeniu do celu i osiągnięciu sukcesu, który dość specyficznie one definiują – jako stan posiadania dóbr materialnych na odpowiednim poziomie. Przyniesie kobiecie moc konsekwencji i wytrwałości.
  agat biżuteria
  agat biżuteria

  Jaki prezent dla zodiakalnego Byka ponad te przedstawione?

  Bardzo ciekawym i trafionym rozwiązaniem może być wybór naszyjnika, który ozdobiony jest jadeitem i amazonitem.

  Naszyjnik znak zodiaku
  Naszyjnik znak zodiaku

  Amazonit pomoże Bykowi odzyskać stabilność i równowagę emocjonalną. Są one dla kobiety spod tego znaku zodiaku niezwykle ważne, ponieważ ceni sobie ona swoje opanowanie. Amazonit pomoże jej zachować stoicki spokój nawet w sytuacjach trudnych czy wzmagających napięcie.
  amazonit biżuteria
  amazonit biżuteria

  Jadeit natomiast uważany jest za kamień szczęścia i harmonii. Jego noszenie powoduje, że podejmowane przedsięwzięcia mają znacznie większą szansę na sukces. Jednocześnie dążenie do realizacji zamierzeń nie wprowadza chaosu w wewnętrzne przeżycia noszącej go kobiety.
   jadeit biżuteria
  jadeit biżuteria

  Jak widać, jest kilka pomysłów na sprawienie ukochanej kobiecie spod znaku Byka odpowiedniego prezentu. Te propozycje na pewno dadzą jej dużo radości.

  Streszczenie

  Wybór odpowiedniego prezentu dla ukochanej kobiety, przyjaciółki czy siostry bardzo często spędza sen z powiek. Czym się kierować? Co wybrać? Co będzie się jej podobało? Możesz zdecydować się na wybór takiego prezentu, który pasuje do znaku zodiaku, patronującego jubilatce lub solenizantce. Gdy kobieta, którą chcesz obdarować, urodzona jest pod znakiem Byka (21.IV – 20.V), to świetnym pomysłem będzie sprezentowanie jej biżuterii z kamieniami, które dla Byka mają szczególną moc.

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara