Brak produktów w koszyku.

  Bransoletka z naturalnymi kamieniami i zawieszką z konstelacją gwiazd przygotowana specjalnie dla zodiakalnego Barana, który obecnie świętuje urodziny!🥳

💎Rubin wspiera naturalne cechy Barana. Przełamuje bierność, daje siłę, energię i odwagę. Dzięki niemu osoby spod znaku Barana stają się jeszcze bardziej dynamiczne i pełne pasji.
💎Turmalin pomaga w rozpoznawaniu własnych błędów. Wzmaga też racjonalne myślenie, ułatwia odnalezienie skupienia i rozluźnienia ciała i umysłu.
💎Granat dla zodiakalnych Baranów jest ważny z uwagi na wspieranie ich w odnajdywaniu celu i ukierunkowywaniu się na jego realizację. Dzięki niemu osoby spod tego znaku mogą skupić się na konstruktywnych zajęciach.

#znakzodiaku #zodiak #zodiac #bransoletkasznurkowa #bransoletkazzawieszką #bransoletka #bransoletkazkamieni #bransoletkanasznurku #bracelet #kamienienaturalne #ręcznierobione #rękodzieło #prezent #naprezent #prezenty

  Bransoletka z naturalnymi kamieniami i zawieszką z konstelacją gwiazd przygotowana specjalnie dla zodiakalnego Barana, który obecnie świętuje urodziny!🥳 💎Rubin wspiera naturalne cechy Barana. Przełamuje bierność, daje siłę, energię i odwagę. Dzięki niemu osoby spod znaku Barana stają się jeszcze bardziej dynamiczne i pełne pasji.
💎Turmalin pomaga w rozpoznawaniu własnych błędów. Wzmaga też racjonalne myślenie, ułatwia odnalezienie skupienia i rozluźnienia ciała i umysłu.
💎Granat dla zodiakalnych Baranów jest ważny z uwagi na wspieranie ich w odnajdywaniu celu i ukierunkowywaniu się na jego realizację. Dzięki niemu osoby spod tego znaku mogą skupić się na konstruktywnych zajęciach. #znakzodiaku #zodiak #zodiac #bransoletkasznurkowa #bransoletkazzawieszką #bransoletka #bransoletkazkamieni #bransoletkanasznurku #bracelet #kamienienaturalne #ręcznierobione #rękodzieło #prezent #naprezent #prezenty

  Zobacz

  Zobacz pozostałe

  Obejrzałeś 10 z 323 pozostałych

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara