Brak produktów w koszyku.

  21/09/2022

  Autor: roksana gajer

  Czy warto kupować dekoracje ze znakami zodiaku?

  AMB018M3
  biżuteria dla mamy

  Biżuteria na prezent dla Mamy

  Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy niejednokrotnie stawiamy sobie pytanie: Co sprezentować jednej z najważniejszych osób w naszym życiu, aby poczuła się wyjątkowo?
  Podaruj jej pięknie zapakowaną biżuterię z dodatkiem naturalnych kamieni lub pereł. Takich błyskotek w kobiecej szkatułce nigdy za wiele, a jeśli są one dodatkowo ozdobione, pełnymi pozytywnej energii kamieniami naturalnymi, to mamy doskonały pomysł na idealny prezent dla ukochanej Mamy.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  19/05/2022

  bliźnięta znak zodiaku1

  Szczęśliwe kamienie dla Bliźniąt

  Bliźnięta (21.V – 21.VI) określane są znakiem zodiaku, którego żywiołem jest powietrze. Nie oznacza to jednak, że bujają nadmiernie w obłokach. Wręcz przeciwnie. Stąpają twardo i świadomie po ziemi, a pomagają im w tym kamienie, które przynoszą im szczęście i mają dla nich bardzo dobry wpływ.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  29/03/2022

  znak zodiaku byk

  Jaki prezent dla Byka?

  Wybór odpowiedniego prezentu dla ukochanej kobiety, przyjaciółki czy siostry bardzo często spędza sen z powiek. Czym się kierować? Co wybrać? Co będzie się jej podobało? Możesz zdecydować się na wybór takiego prezentu, który pasuje do znaku zodiaku, patronującego jubilatce lub solenizantce. Gdy kobieta, którą chcesz obdarować, urodzona jest pod znakiem Byka (21.IV – 20.V), to świetnym pomysłem będzie sprezentowanie jej biżuterii z kamieniami, które dla Byka mają szczególną moc.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  29/03/2022

  bransoletka znak zodiaku byk

  Szczęśliwe kamienie dla Byka

  Jako znak ziemski, czyli przywiązujący bardzo dużą wagę do spraw tego świata, Byk potrzebuje wsparcia naturalnych kamieni. Jaki jest szczęśliwy kamień dla zodiakalnego Byka (21.IV – 20.V)? Nie ma jednego wybranego. Sprzyja mu szafir, oliwin, agat, jadeit i amazonit.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  28/03/2022

  bliźnięta znak zodiaku

  Prezent dla Kobiet urodzonych pod znakiem zodiaku Bliźnięta (21.V – 21.VI)

  Obdarowanie kobiety spod znaku Bliźniąt nie jest proste. Trudno bowiem trafić w jej gust, upodobania i zainteresowania. Jest jednak pewien sposób, który może w tym pomóc. Jaki to sposób? Wykorzystaj jej znak zodiaku. Zobaczysz, jak łatwo przyjdzie Ci wybranie właściwego upominku.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  15/03/2022

  Bransoletka znak zodiaku Byk

  Kamienie naturalne a znak zodiaku Byk

  Zodiakalny Byk (21.IV – 20.V) to osoba, którą trudno jest przewidzieć. Nie da się jej jednoznacznie zdefiniować i określić. Niemalże niemożliwe jest odgadnięcie, jak w danej sytuacji się zachowa. Dlaczego? Ponieważ Byki są niezwykle upartymi osobowościami, które jak kot chodzą własnymi ścieżkami.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  28/02/2022

  bliźnięta znak zodiaku

  Kamienie naturalne a znak zodiaku Bliźnięta

  Kamienie naturalne, czy też minerały mają ogromny wpływ na naszą codzienność. Od lat studiowane jest ich znaczenie i rola w naszym życiu. Pradawne społeczności już dawno zauważyły, że wiele naturalnych kamieni ma ogromną moc sprawczą. Okazuje się jednak, że ta „ogólna” moc kamieni może być zintensyfikowana. W jaki sposób? Każdy znak zodiaku wrażliwy jest na inny rodzaj minerału. I jeżeli odpowiednio „dobierze się je w pary”, to energia kamieni staje się jeszcze silniejsza.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  05/02/2022

  Bransoletka znak zodiaku baran

  Biżuteria z kamieniami naturalnymi idealnym prezentem dla zodiakalnego Barana

  Wybór dopasowanego prezentu, który sprawi radość i jednocześnie będzie niósł ze sobą dodatkowe wartości nie jest prosty. Jak zatem obdarować kobietę, która urodziła się jako zodiakalny Baran? Na początek warto dowiedzieć się, co mówi o takiej osobie jej horoskop.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  20/01/2022

  znak zodiaku ryby

  Jaki prezent dla zodiakalnej Ryby?

  Jednym ze sposobów jest takie dopasowanie upominku, by nie tylko był miłym akcentem, ale również miał w sobie moc wspierania obdarowanej osoby. Może to być więc biżuteria z kamieniami, które dopasowane są do danego znaku zodiaku.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  30/12/2021

  Biżuteria dla zakochanych

  Kamienie wspierające relacje

  Trudno jest kochać bez wzajemności. Stąd właśnie dążenie do tego, by oczarować drugą osobę. Odwzajemnienie to cudowne doświadczenie. Próbować można na wiele różnorodnych sposobów. Jednym z nich jest wykorzystanie mocy kamieni naturalnych.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  15/11/2021

  heart-g0aef19be4_1920

  Kamienie miłości – naturalne kamienie symbolem miłości

  Miłość można wyrazić na wiele różnorodnych sposobów. Jednym z nich jest przepiękna biżuteria z kamieniami, które są symbolami miłości. Ich moc to nie tylko przyciąganie tego silnego uczucia, ale również wzmacnianie go i wznoszenie na wyższe poziomy.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  10/11/2021

  choker z apatytem i zawieszką róży wiatrów

  Dlaczego warto wybrać biżuterię handmade z kamieni naturalnych?

  Poszukując nietuzinkowych ozdób, warto szczególną uwagę zwrócić na te tworzone z użyciem naturalnych kamieni. Biżuteria ręcznie robiona z kamieni nie ma sobie równych, jeśli chodzi o oryginalność.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  21/10/2021

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara