Brak produktów w koszyku.

  20/01/2023

  Autor: roksana gajer

  Bransoletka szczęścia na sznurku jako pomysł na prezent dla Kobiety

  Bransoletka Szczęścia
  Bransoletka przyjaźni

  Bransoletka przyjaźni z naturalnymi kamieniami wspierającymi przyjaźń – pomysłem na prezent dla przyjaciółki

  Co to jest bransoletka przyjaźni? 

  Bransoletka przyjaźni to rodzaj biżuterii, która jest noszona jako symbol przyjaźni lub wyraz uczucia wobec bliskiej osoby. Bransoletki przyjaźni są zazwyczaj wykonane z różnych materiałów, takich jak sznurek, skóra, tkanina lub metal, i mogą być ozdobione różnymi kamieniami lub elementami dekoracyjnymi.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  28/12/2022

  AMB018M3

  Czy warto kupować dekoracje ze znakami zodiaku?

  Wiara w to, że układ gwiezdnych konstelacji na niebie mówi wiele o nas, naszym losie i przyszłości sięga nawet 3-4 tysięcy lat wstecz. To starożytni babilońscy astronomowie zaobserwowali ruch Ziemi i zmiany w związku z tym zachodzące na naszym niebie. W duchu powszechnego antropocentryzmu, starano się nadać jakieś znaczenie dla ludzi temu faktowi, jak wielu innym zjawiskom przyrodniczym.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  21/09/2022

  biżuteria dla mamy

  Biżuteria na prezent dla Mamy

  Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy niejednokrotnie stawiamy sobie pytanie: Co sprezentować jednej z najważniejszych osób w naszym życiu, aby poczuła się wyjątkowo?
  Podaruj jej pięknie zapakowaną biżuterię z dodatkiem naturalnych kamieni lub pereł. Takich błyskotek w kobiecej szkatułce nigdy za wiele, a jeśli są one dodatkowo ozdobione, pełnymi pozytywnej energii kamieniami naturalnymi, to mamy doskonały pomysł na idealny prezent dla ukochanej Mamy.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  19/05/2022

  bliźnięta znak zodiaku1

  Szczęśliwe kamienie dla Bliźniąt

  Bliźnięta (21.V – 21.VI) określane są znakiem zodiaku, którego żywiołem jest powietrze. Nie oznacza to jednak, że bujają nadmiernie w obłokach. Wręcz przeciwnie. Stąpają twardo i świadomie po ziemi, a pomagają im w tym kamienie, które przynoszą im szczęście i mają dla nich bardzo dobry wpływ.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  29/03/2022

  znak zodiaku byk

  Jaki prezent dla Byka?

  Wybór odpowiedniego prezentu dla ukochanej kobiety, przyjaciółki czy siostry bardzo często spędza sen z powiek. Czym się kierować? Co wybrać? Co będzie się jej podobało? Możesz zdecydować się na wybór takiego prezentu, który pasuje do znaku zodiaku, patronującego jubilatce lub solenizantce. Gdy kobieta, którą chcesz obdarować, urodzona jest pod znakiem Byka (21.IV – 20.V), to świetnym pomysłem będzie sprezentowanie jej biżuterii z kamieniami, które dla Byka mają szczególną moc.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  29/03/2022

  bransoletka znak zodiaku byk

  Szczęśliwe kamienie dla Byka

  Jako znak ziemski, czyli przywiązujący bardzo dużą wagę do spraw tego świata, Byk potrzebuje wsparcia naturalnych kamieni. Jaki jest szczęśliwy kamień dla zodiakalnego Byka (21.IV – 20.V)? Nie ma jednego wybranego. Sprzyja mu szafir, oliwin, agat, jadeit i amazonit.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  28/03/2022

  bliźnięta znak zodiaku

  Prezent dla Kobiet urodzonych pod znakiem zodiaku Bliźnięta (21.V – 21.VI)

  Obdarowanie kobiety spod znaku Bliźniąt nie jest proste. Trudno bowiem trafić w jej gust, upodobania i zainteresowania. Jest jednak pewien sposób, który może w tym pomóc. Jaki to sposób? Wykorzystaj jej znak zodiaku. Zobaczysz, jak łatwo przyjdzie Ci wybranie właściwego upominku.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  15/03/2022

  Bransoletka znak zodiaku Byk

  Kamienie naturalne a znak zodiaku Byk

  Zodiakalny Byk (21.IV – 20.V) to osoba, którą trudno jest przewidzieć. Nie da się jej jednoznacznie zdefiniować i określić. Niemalże niemożliwe jest odgadnięcie, jak w danej sytuacji się zachowa. Dlaczego? Ponieważ Byki są niezwykle upartymi osobowościami, które jak kot chodzą własnymi ścieżkami.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  28/02/2022

  bliźnięta znak zodiaku

  Kamienie naturalne a znak zodiaku Bliźnięta

  Kamienie naturalne, czy też minerały mają ogromny wpływ na naszą codzienność. Od lat studiowane jest ich znaczenie i rola w naszym życiu. Pradawne społeczności już dawno zauważyły, że wiele naturalnych kamieni ma ogromną moc sprawczą. Okazuje się jednak, że ta „ogólna” moc kamieni może być zintensyfikowana. W jaki sposób? Każdy znak zodiaku wrażliwy jest na inny rodzaj minerału. I jeżeli odpowiednio „dobierze się je w pary”, to energia kamieni staje się jeszcze silniejsza.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  05/02/2022

  Bransoletka znak zodiaku baran

  Biżuteria z kamieniami naturalnymi idealnym prezentem dla zodiakalnego Barana

  Wybór dopasowanego prezentu, który sprawi radość i jednocześnie będzie niósł ze sobą dodatkowe wartości nie jest prosty. Jak zatem obdarować kobietę, która urodziła się jako zodiakalny Baran? Na początek warto dowiedzieć się, co mówi o takiej osobie jej horoskop.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  20/01/2022

  znak zodiaku ryby

  Jaki prezent dla zodiakalnej Ryby?

  Jednym ze sposobów jest takie dopasowanie upominku, by nie tylko był miłym akcentem, ale również miał w sobie moc wspierania obdarowanej osoby. Może to być więc biżuteria z kamieniami, które dopasowane są do danego znaku zodiaku.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  30/12/2021

  Biżuteria dla zakochanych

  Kamienie wspierające relacje

  Trudno jest kochać bez wzajemności. Stąd właśnie dążenie do tego, by oczarować drugą osobę. Odwzajemnienie to cudowne doświadczenie. Próbować można na wiele różnorodnych sposobów. Jednym z nich jest wykorzystanie mocy kamieni naturalnych.

  Kategoria :

  Autor: roksana gajer

  15/11/2021

  śledź nasz profil

  #AZARA

  Instagram Azara